Kaunas, Centras, Vilniaus g.

Patalpos nuomai
70kv. m.
1
Administracinė, prekybos, paslaugų, kita
Patalpos nuomai
1000€

PASLAUGOMS arba PREKYBAI

Jokių investicijų į patalpas. Nauji prekybiniai stendai, stelažai, baldai, stalai ir katik atliktas prabangus ir iki smulkmenų suplanuotas kapitalinis remontas. Puiki vieta perkiaujantiems įvairiomis prekėmis ar paslaugomis, išskyrus betkokį maitinimą ir grožio procedūras !!! Maistui, gėrimams, kavinei, kepyklėlei, bandelėm ir pan. čia nėra tinkama vieta, kaip ir kirpykloms, manikiūrui, masažui.
1. Čia labai tiktų prekės susijusios su suvenyrais (didžiulis srautas turistų), taip pat puikiai derėtų prekyba įvairiomis interjero ir dekoro prekėmis ir paslaugomis, namų kvapais, kvepalais, elektros ir elektronikos prekėmis, užsakomaisiais baldais, durimis, paveikslais, kilimais, apšvietimo sprendimais, įvairūs metalo konstruktyvų gaminiai, interjeriniai betono gaminiai, keramika, stiklas, vartai, tvoros, statybos ir apdailos paslaugos, terasos, užuolaidos, karnizai, romanetės, akmuo, grindys
2. Taip pat pasisekimą turėtų ir elektroninės prekybos verslas. Tai galėtų būti prabangesnė drabužių ar aksesuarų parduotuvė, įdomesni elektriniai prietaisai įpatingai naudojami namų buityje, dovanos, įpakavimai.
3. Turizmo agentūra, prekyba pramogomis, taip pat turėtų gerą pasisekimą.
4. Visi kiti variantai taip pat įmanomi, tai Senamiestis ir viena iš pagrindinių Kauno lankomiausių vietų. Yra dideli vitrininiai langai orientuoti į praeivių srautą, tad apie Jūsų veiklą kauniečiai ir miesto svečiai, nenaudojant jokios reklamos sužinos pakankamai gretai. Tad sutaupykite reklaminėms išlaidoms dirbdami matomiausioje Kauno vietoje.
Centras, Aleksotas, Freda, Vilijampole, Akropolis, Zalgirio arena, Mega, Savanorių pr. Viskas čia pat.

✔️ Turite patalpas ir norite jas išnuomoti arba parduoti – kreipkitės surasiu pirkėją arba nuomininką.
__________________________________________________________________________

✔️ Jau 12 metus dirbdamas su NT, turiu sukaupęs nemažai patirties pardavimų, nuomos, remonto organizavimo, bei objektų paieškos pagal kliento poreikį srityse. Su savo komanda aktyviai dirbu ir interjero projektavime. Sielai artima sritis, rekonstruojami senos statybos objektai, bei mažų erdvių maksimalus fukcinis išnaudojimas. Žinoma projektuoju ir naujos statybos patalpų interjerą. Turiu ilgą vidaus apdailininkų kontaktų sąrašą, nuolaidas medžiagoms.
Tad jei norite parduoti, įsigyti arba nuomoti objektą ir tai darant neapsirikti, o jei jau turite objektą ir reikia funkciškai teisingai suplanuoti, komunikacijas, spalvas ir t.t. – kreipkitės padėsim.
✔️ Šilti kontaktai su kredito įstaigomis (SEB, SWED, Luminor, KKU, CKU, KRKU)

Mantas Navikas

8 698 11511

mantas@azaro.lt