Apie mus

NT-unija – profesionalus ir kompetentingas patarėjas nekilnojamojo turto klausimais, į kurį visuomet galite kreiptis pagalbos.

Nekilnojamasis turtas ne veltui yra laikomas viena saugiausių investicijų pasaulyje, tačiau didelės investicijos visuomet kelia ir nemažai galvos skausmo. Mes tikime, kad sąžiningas ir profesionalus partneris gali tapti tų rūpesčių sprendimu. Neteigiame, kad be NT agentūros pagalbos jūs nesugebėsite parduoti ar nusipirkti nekilnojamojo turto, mes tik sakome, kad mūsų ilgametė patirtis ir gilus šios rinkos išmanymas Jums padės sukurti maksimalią vertę ir apsaugos nuo galimų nesklandumų.

Daug metų dirbame su prekiniu ženklu NT-unija. Per tiek laiko sukaupėme didelį naudingos patirties bagažą, esame susidūrę su daugybe sunkumų, kuriuos sėkmingai įveikę dabar džiaugiamės turėdami pastovių klientų, kurie mumis pasitiki, ratą. Džiaugiamės, jog šios patirties dėka turime sukaupę didžiulę ir kasdien augančią objektų bei pirkėjų duomenų bazę, kurios dėka turime ką pasiūlyt net ir išskirtinius reikalavimus keliantiems klientams.

Mūsų pagrindinis tikslas – suteikti paslaugą, kurią galėtumėte rekomenduoti savo artimiausiems žmonėms. Žinome, kad tokį pasitikėjimą galime uždirbti tik nepriekaištinga paslaugų kokybe. Daugelis laimingų klientų mumis pasikliauja ir tai – didžiausias įmanomas įvertinimas.

Sėkmingų sandorių Jums linki NT-unijakolektyvas