Kauno r. sav., Palazduonio k.

Namai
158kv. m.
25 a
2014
Namas (gyvenamasis)
Namai
115000€

Gyvenimui, o gal tuo pačiu ir ūkininkavimui. Nuo Kauno važiuojant pro Vilkiją link Čekiškės, maždaug 10 Km už Vilkijos siūlome šiuolaikišką, naujai pastatytą namą su greta esančiais 3Ha žemės. Tai puiki proga įsikurti, o gal tuo pačiu ir tūrėti nuosavą ūkį. 3Ha ž.ū. paskirties žemė parduodama atskirai, tad ūkininkavimas nėra būtina sąlyga norintiems čia įsikurti.

Tai vieta iškantiems ramybės ir norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio. Didelis 25 arų namų valdos sklypas, kuriame pastatytas 160 m2 namas su dideliu garažu, bei galimybe padidinti gyvenamą plotą įsirengiant antrą aukštą.
Šeimininkų saugumui, teritorija stebima vaizdo kameromis. Aplinka gražiai apželdinta, sklypas apsodintas visu perimetrų. Dvejose kraštinėse spygliuočiai: neseniai pasodintos jaunos pušaitės, bei nuo gatvės pusės jau paugėjusios eglaitės, beto greta įvažiavimo nuo gatvės pusės privatumo suteikia jau suaugęs nedidelis nuosavas eglynėlis. Teritorija išlyginta bei apsėta, dekoratyvine veja, greitam vejos pjovimui už papildomą kainą galima pasiūlyti profesionalų traktoriuką, su kuriuo esamą plotą nupjausite per valandą. Vanduo naudojamas iš šiemet padaryto 60 metrų gylio artezinio gręžinio, o nuotekų šalinimui pastatyti valymo įrenginiai.
Namo vidus pilnai įrengtas, įšskyrus skalbyklos patalpą, kurioje trūksta grindų dangos, bei sienų dažymo. Ši patalpa labiau skirta moterims, kadangi joje numatyta skalbimo, džiovinimo, lyginimo prietaisai, bei naudojama kaip sandeliukas, dulkių siurbliams, šluotoms ir t.t. Name yra du san mazgai bei du miegamieji, taip pat svetainė, bei greta esanti atskira virtuvės zona, virtuvėje yra šeimininkių taip mėgstamas tamsus kambarėlis, įvairiems daiktams, puodams, keptuvėms ir visiems kitiems virtuvės užkulisiams, kurių paprastai nėra kur talpinti, todėl išnaudojamas didžiulis plotas virtuvės spintelėms. Šiuo atveju ir taip itin erdvi virtuvė, gales išlikti erdvi neapkraunant jos begale spintelių, kadangi jų tiesiog nebeprireiks, nes tam yra tamsus kambarėlis. Svetainė iš kurios patenkama į terasą, taip pat labai erdvi, sutalpinsianti visa šeimą, bei būrį Jūsų draugų.

Viso namo grindys šildomos moderniu ir šiuo metu bene populiariausiu būdu – Oras-Vanduo šilumos siurbliu. Namo stogas betoninės čerpės, sienos – stambiaplokštė statyba. Plokštės izoliuotos 20 cm polistirolo sluoksniu, perdanga šiltinta 25 cm vata, pamatai apšiltinti po 10 cm tiek iš vidaus tiek ir išorėje, drenažas bei lietaus nuvedimas padarytas aplink visa namą, teritorija nudrenuota, tad jokios balos net ir po didesnio lietaus sklype nesiformuoja.

Vidurinė Vilkijos mokykla yra maždaug už 10 kilometrų, į ją mokslo metais vaikus vežioja mokyklinis autobusas. Vietovė kalvota, greta yra gražus skardis, nuo kurio žiema leistis su rogutėmis yra puiki atrakcija visai šeimai. Taip pat netoliese yra gana nemažas Purviškių tvenkinys.

Mantas Navikas

8 698 11511

mantas@azaro.lt