Kauno r. sav., Linksmakalnio k., Saulės g.

Butai
30kv. m.
2
1
1965
Butai
26000€

Jaukus naujai suremontuotas butas su autonominiu šildymu ir balkonu. Iki Kauno pilies kas pusvalandį važiuoja mikriukas, tad judėjimas net ir neturint automobilio nebus problema.
✔️ DĖMESIO buto kaina be jame esančių baldų ir buit.tech.

Automobiliu nuo Aleksoto iki Linksmakalnio apie 12 km. tad nuvažiuojate per 10 min. Tikrai patogus susisiekimas važiuojant iš daugelio Kauno vietų. Greitkeliu Vilnius Klaipėda išvažiuojant ties Mega į Via Baltica kelią šią vietą be jokių spusčių puikiai pasieksite iš Neveronys, Ateities pl., Taikos pr. galas, Dainava, Kalniečiai, Eiguliai,, Ramučiai, Karmėlava, Šilainiai, Giraitė, Romainiai, Sargėnai.
Važiuojant Rokų keliu nuo: Petrašiūnai, Rokai, Rokeliai, Garliava.
Linksmakalnyje yra parduotuvė, pradinė mokykla ir vaikų darželis (matomas pro buto langus). Autobusų sustojimas už kelių šimtų metrų.
Butas ką tik naujai suremontuotas, viskas dar kvepia dažais. Panaudotos tikrai kokybiškos apdailos medžiagos, Tiems kas supranta, štai keletas prekės ženklų: Viega potinkinis rėmas, Villeroy& Bosh unitazas, Hansgrohe mai6ytuvai, Hetich furnitūra …. Butas šildomas SAMSUNG Oras – Oras šilumos siurbliu. Išlaidos šildymui bus itin minimalios ir priklausomai nuo lauko temperatūros per mėnesį kainuos 10-15 Eur. Vasaros metu šis prieaisas namus vėsins t.y. oro kondicionierius.
Vonioje grindys šildomos, dušo kabina 90×90

✔️ DĖMESIO buto kaina nurodyta be visų jame esančių įmontuotų baldų ir buitinės technikos. Už baldus ir buities technika prašome 4500€. nors už viską yra sumokėta net 6500 Eur.

Mantas Navikas

8 698 11511

mantas@NTunija.lt