Kauno r. sav., Jonučių k.

Namai
106kv. m.
4 a
2019
Namas (gyvenamasis)
Namai
99000€

Jonučiuose, puikioje, ramioje vietoje, vienbutis vieno aukšto 112 m2 namas. Miesto centrinę dalį, greitai ir lengvai pasieksite naujai rekonstruotu Veiverių plentu. Namas ramioje tačiau apgyvendintoje teritorijoje (ne laukuose). Pastatytas kokybiškai, suteikiama ilgametė garantija. Energetiškai super ekonomiškas – klasė A+

Išplanavimas:
• 3 miegamieji
• Didelė drabužinė
• Vonios kambarys
• Svetainės ir virtuvės zona 40 m2
• Galimybė pasidaryti gyvenamą pastogę
• Objekto kaina nurodyta be dalinės apdailos.
Dalinės apdailos kaina + 16000 Eur.
Pilnos apdailos kaina + 43500 Eur.

Galima įrengti bet kurį Jūsų pasirinktą kitą objektą tiek daline tiek ir pilna apdaila. Taip pat padaryti interjero projektą.
Turiu kelis vienbučių namų pasirinkimus, gali būti ir su garažais. Domeikava, Radikiai, Sargėnai, Vytėnai, Ringaudai, Akademija, Noreikiškės, Garliava, Jonučiai, Teleičiai, Narsiečiai, Romainiai, Vijūkai, Užliedžiai, Giraitė viskas šalia, nesudėtingai pasiekiama

✔️Pasikalbėkime – įsigilinęs į poreikius padėsiu Jums rasti tinkamiausius namus, bei saugiai pereiti visą pirkimo bei kredito išdavimo procesą.
__________________________________________________________________________

✔️ Jau 12 metus dirbdamas su NT, turiu sukaupęs nemažai patirties pardavimų, nuomos, remonto organizavimo, bei objektų paieškos pagal kliento poreikį srityse. Su savo komanda aktyviai dirbu ir interjero projektavime. Sielai artima sritis, rekonstruojami senos statybos objektai, bei mažų erdvių maksimalus fukcinis išnaudojimas. Žinoma projektuoju ir naujos statybos patalpų interjerą. Turiu ilgą vidaus apdailininkų kontaktų sąrašą, nuolaidas medžiagoms.
Tad jei norite parduoti, įsigyti arba nuomoti objektą ir tai darant neapsirikti, o jei jau turite objektą ir reikia funkciškai teisingai suplanuoti, komunikacijas, spalvas ir t.t. – kreipkitės padėsim.

✔️ Šilti kontaktai su kredito įstaigomis (SEB, SWED, Luminor, KKU, CKU, KRKU)

Mantas Navikas

8 698 11511

mantas@azaro.lt