Kauno r. sav., Domeikavos k.

Namai
100kv. m.
5 a
2020
Namas (gyvenamasis)
Namai
84000€

Vieno aukšto namas Domeikavos seniūnijoje, netoli gimnazijos. Vieta labai rami, aplink vos vienas kitas kotedžas, pagrinde vienbučiai namai. Susisiekimas su visais miesto rajonais gana patogus, važiuojant Panerių g. (nei vieno šviesoforo) patenkama į automagistralę A1, o iš ten jau visas Kaunas po Jūsų padangomis.
Erdvus 6 arų sklypas, kuriame tikrai užteks vietos ir automobilių parkavimui ir garažui ir pavėsinei, žolytei, medeliui, krūmeliui ir šuneliui ir katytei ir žinoma Jums ir Jūsų šeimai ! Sklypas bus išlygintas ir paruoštas vejos sodinimui.

Namas kompaktiškas, tačiau puikiai išplanuotas.

• Svetainės ir virtuvės erdvė pakankamai didelė ~ 40m2,
• Tėvų miegamasis ~ 15 m2
• Vaikų kambariai ~ 14m2 ir 12 m2
• Erdvią pastogę galima puikiausiai išnaudoti nenaudojamų daiktų padėjimui.
• Namas A+ klasės

Skelbime nurodyta kaina yra be dalinės vidaus apdailos, galime padaryti ir daline vidaus apdailą. Kaina su daline apdaila būtų + 14ooo
Turiu ir pigesnį dvibutį sublokuotą namą toje pačioje vietoje.

Pasiūlymas imantiems kreditą – “PILNOS APDAILOS ĮRENGIMO PAKETAS”. Jei matote, kad pritrūksite lėšų pilnam įrengimui, galime savomis lėšomis, atidedant mokėjimus, pilnai įrengti šį ar bet kurio kito statytojo Jūsų pasirinktą objektą. Pilno įrengimo kaina su darbais ir medžiagomis skaičiuojama nuo esamo grindų ploto ir yra 240 Eur./m2
Skaičiuoklės pavyzdys: Jei Jūsų objektas yra 80m2 tuomet pilnos apdailos kaina (visi darbai ir medžiagos) bus 80 x 240 = 19 200 Eur.
Turime sienų dažų pavyzdžius, grindų dangas, duris, plyteles, maišytuvus, šviestuvus, LED juostas.
Galėsime pagaminti ir kietuosius baldus bei dvigules lovas !!!
Dėl įrengimo teiraukitės telefonu, siūskite užklausą el. paštu arba bendraukime per viber ar messenger.

Mantas Navikas

8 698 11511

mantas@azaro.lt