Kauno r. sav., Akademijos mstl., Pilėnų g.

Butai
62kv. m.
3
3
1982
Butai
64500€

Akademijos miestelyje, mūriniame 82 metų statybos name, puikus 3 kambarių butas ramiam gyvenimui, gamtos apsuptyje visai netoli Centro, Senamiesčio.

Tikrai patogus susisiekimas su visais miesto rajonais. Vio išvažiavus į Via Baltica automagistralę per kelias minutes pasieksite Senamiestį ir Centrą, PC “Mega” ir Šilainiai taip pat už kelių kilometrų, Eiguliai, Kalniečiai ir Dainava pasiekiami stabtelint vos ne daugiau nei prie vieno šviesoforo, Petrašiūnus kuo puikiausiai pasieksite dviem patogiais keliais, pravažiuodami pro šiemet naujai rekonstruotą Ateities plentą arba važiuodami Garliavos kryptimi link Rokų bei Kauno HE’są.

Namo aplink itin tvarkinga, aplink pušys, parkelis, įrengta vaikų žaidimo aikštė. Puikiai moksleivius paruošianti gerą vardą turini “Ugnės Karvelis gimnazija”, taip kaip ir Lopšelis – darželis “Ąžuolėlis” – vos už kelių žingsnių.
Namo laiptinė tvarkinga, rakinama elektronine spyna su domofonu. Laiptinėje esančiu labia dideliu rakinamu balkonu puikiai tinkančiu skalbinių džiovinimui naudojasi tik šis ir dar vienas butas.

Bute atliktas dalinis remontas, du kambariai tvarkingi, o vieną kambarį reikėtų susiremontuoti. Vonios patalpa taip pat neseniai suremontuota, o norint tūrėti šiuolaikšką WC patalpą – jai reikalingas remontas.
Visame bute sudėtas parketas (negirgžda, netrašką ir nebaršką), tad nušlifavus ir naujai padengus laku jis atrodys puikiai.

✔️ Jau 12 metus dirbdamas su NT, turiu sukaupęs nemažai patirties pardavimų, nuomos, remonto organizavimo, bei objektų paieškos pagal kliento poreikį srityse. Su savo komanda aktyviai dirbu ir interjero projektavime. Sielai artima sritis, rekonstruojami senos statybos objektai, bei mažų erdvių maksimalus fukcinis išnaudojimas. Žinoma projektuoju ir naujos statybos patalpų interjerą. Turiu ilgą vidaus apdailininkų kontaktų sąrašą, nuolaidas medžiagoms.
Tai jei norite parduoti arba įsigyti objektą ir tai darant neapsirikti, o jei jau turite objektą ir reikia funkciškai teisingai suplanuoti, komunikacijas, spalvas ir t.t. – kreipkitės padėsim.

DIDMENINĖMIS KAINOMIS !!!
✔️ LED apšvietimas, šviestuvai, akcentnė sienų apdaila, rankų darbo interjero detalės, skandinaviški stiklo gaminiai, namų kvapai, metalo/medžio baldai, interjero smulkmenos namams.
✔️ Interjero projektavimas, statybos darbų priežiūra.
__________________________________________________________________________
NT paslaugų ir interjero studija – “AZARO” (Vilniaus g. 27, Kaunas)
__________________________________________________________________________

Mantas Navikas

8 698 11511

mantas@azaro.lt