Kaunas, Žaliakalnis, Savanorių pr.

Patalpos nuomai
10kv. m.
1 - 2
Administracinė, prekybos, paslaugų, sandėliavimo, gamybos ir pramonės, kita
Patalpos nuomai
25€

Idealioje Kauno vietoje, įvairių dydžių patalpų nuoma. Patalpos tinkamos sandeliavimui, gamybinei veiklai, paprastesniems biurams (kabinetai nuo 3 Eur/m2) turime patalpų ir prekybai, įvairoms studijoms: šokių, fotografijos, sprotinei veiklai ir t.t. Galima išnuomoti visa arba dalimis apie 0,6 Ha didžiulę atvirą teritoriją, kuri galėtų būti pritaikyta įvariai komercinei, prekybinei veiklai kaip kad – statybinių medžiagų prekyba, stogai, lietvamzdžiai, mediena, blokeliai. Taip pat įmanomas variantas nuomoti arba prekiauti technika, automobiliais, padangomis, ratlankiais, priekabomis, puspriekabėmis, vilkikais ir bet kuo kas nereikalauja šildomų patalpų. Laikiną pastogę/palapinę galima pasistatyti kokio tik pagedaujate dydžio.
Nuomojantis gamybines sandeliavimo patalpas aukščiau nei pirmame aukšte, sunkiems kroviniams yra krovininis liftas, elektros galios bei vandens teritorijoje turim pakankamai
Taip pat nebrangiai nuomojam gamybines, sandeliavimo bei biurų patalpas centre nuo 2 Eur./m2
Aikštelės, teritorijos nuoma, gamybinių, sandeliavimo, komercinių patalpų nuoma.

✔️Įsigilinęs į poreikius rasiu Jūsų veiklai tinkamiausias patalpas. Skambinkit, kalbėkimės, pateikite savo reikalavimus ir padarysiu viską, kad veiklą vykdytumėte tinkamiausioje Jums vietoje.
__________________________________________________________________________

✔️ Jau 12 metus dirbdamas su NT, turiu sukaupęs nemažai patirties pardavimų, nuomos, remonto organizavimo, bei objektų paieškos pagal kliento poreikį srityse. Su savo komanda aktyviai dirbu ir interjero projektavime. Sielai artima sritis, rekonstruojami senos statybos objektai, bei mažų erdvių maksimalus fukcinis išnaudojimas. Žinoma projektuoju ir naujos statybos patalpų interjerą. Turiu ilgą vidaus apdailininkų kontaktų sąrašą, nuolaidas medžiagoms.
Tai jei norite parduoti, įsigyti arba nuomoti objektą ir tai darant neapsirikti, o jei jau turite objektą ir reikia funkciškai teisingai suplanuoti, komunikacijas, spalvas ir t.t. – kreipkitės padėsim.

✔️ Šilti kontaktai su kredito įstaigomis (SEB, SWED, Luminor, KKU, CKU, KRKU)

Mantas Navikas

8 698 11511

mantas@azaro.lt