Kaunas, Žaliakalnis, Klonio g.

Butai
80kv. m.
2
3
1950
Butai
46800€

Pesčiomis iki Klinikų (LSMU) vos 3 min. kelio. Itin rami vieta Žaliakalnyje nuosavų namų kvartale. Puikiai pasiekiama tiek viešuoju tiek ir nuosavu transportu. Kieme yra viena vieta Jūsų automobliui bei 1,2 aro laisvos nuosavos žemės žolytei, medeliui ar lysvelei. Ideali vieta dirbantiems ar studijuojantiems LSMU, taip pat puiki vieta su tikslu išnuomoti.

Name iš viso yra 3 butai. Du iš jų pirmame aukšte ir šis trečiasis – antrame. Regisrų centro duomenimis šis butas registruotas kaip namo dalis.
Bute 3 nepereinami kambariai, didelė virtuvė, WC ir dušas skirtingose patalpose. Šildomas miesto centriniu šildymu.
Remontas yra tikslingas. Namas apmūrytas, visi langai pakeisti į plastikinius, vamzdynas taip pat naujas plastikinis. Buto remontui reikalingos investicijos apie 20ooo Eur. Įmanoma buto remonto darbų priežiūra ir administravimas. Perkant butą nuomai, investicijų daryti nebūtina. Butą galima išnuomoti kambariais trims LSMU studentams už kambario nuomą gaunant po 120 Eur./kamb.
Nuomos grąža apie 7,5 %

• Tik 3 butai name
• Prie pat Klinikų
• Visada garantuota parkavimo vieta
• Nuosavas žemės plotelis

✔️Pasikalbėkime – įsigilinęs į poreikius padėsiu Jums rasti tinkamiausius namus, bei saugiai pereiti visą pirkimo bei kredito išdavimo procesą.
__________________________________________________________________________

✔️ Jau 12 metus dirbdamas su NT, turiu sukaupęs nemažai patirties pardavimų, nuomos, remonto organizavimo, bei objektų paieškos pagal kliento poreikį srityse. Su savo komanda aktyviai dirbu ir interjero projektavime. Sielai artima sritis, rekonstruojami senos statybos objektai, bei mažų erdvių maksimalus fukcinis išnaudojimas. Žinoma projektuoju ir naujos statybos patalpų interjerą. Turiu ilgą vidaus apdailininkų kontaktų sąrašą, nuolaidas medžiagoms.
Tad jei norite parduoti, įsigyti arba nuomoti objektą ir tai darant neapsirikti, o jei jau turite objektą ir reikia funkciškai teisingai suplanuoti, komunikacijas, spalvas ir t.t. – kreipkitės padėsim.

✔️ Šilti kontaktai su kredito įstaigomis (SEB, SWED, Luminor, KKU, CKU, KRKU)

Mantas Navikas

8 698 11511

mantas@azaro.lt