Kaunas, Centras, K. Donelaičio g.

Patalpos nuomai
70kv. m.
1
Administracinė, paslaugų
Patalpos nuomai
500€

Priešais karo muziejų nuomojamos biuro patalpos su iėjimu bei langais iš Donelaičio gatvės. Galimybė nuomotis ir visą plotą 160m2 arba dalį patalpų. Šiuo metu ½ patalpų išsinuomota advokatų kontorai.

Patalpos tvarkingos, neseniai atnaujintos. Galimybė nuomotis su visais esančiais baldais. Po patalpomis yra įrengtas rūsys, kuriam yra poilsio patalpa/virtuvėlė, kelios patalpėlės archyvui, WC.

Uždaras kiemas kuriame yra galimybė parkuoti kelis automobilius. Patalpose šildymas autonominis, dujomis, tad išlaidos gana mažos ir kontroliuojamos.

Esame atviri pasiūlymams

Turime ir daugiau patalpų centre

✔️Įsigilinęs į poreikius rasiu Jūsų veiklai tinkamiausias patalpas. Skambinkit, kalbėkimės, pateikite savo reikalavimus ir padarysiu viską, kad veiklą vykdytumėte tinkamiausiose patalpose ir vietoje.
__________________________________________________________________________

✔️ Jau 12 metus dirbdamas su NT, turiu sukaupęs nemažai patirties pardavimų, nuomos, remonto organizavimo, bei objektų paieškos pagal kliento poreikį srityse. Su savo komanda aktyviai dirbu ir interjero projektavime. Sielai artima sritis, rekonstruojami senos statybos objektai, bei mažų erdvių maksimalus fukcinis išnaudojimas. Žinoma projektuoju ir naujos statybos patalpų interjerą. Turiu ilgą vidaus apdailininkų kontaktų sąrašą, nuolaidas medžiagoms.
Tai jei norite parduoti, įsigyti arba nuomoti objektą ir tai darant neapsirikti, o jei jau turite objektą ir reikia funkciškai teisingai suplanuoti, komunikacijas, spalvas ir t.t. – kreipkitės padėsim.

✔️ Šilti kontaktai su kredito įstaigomis (SEB, SWED, Luminor, KKU, CKU, KRKU)

Mantas Navikas

8 698 11511

mantas@azaro.lt